strona główna | bip

Zajęcia dodatkowe


Zajęcia dodatkowe I okres roku szkolnego 2016/2017

NAUCZYCIEL

Imię i nazwisko

TERMIN ZAJĘĆ

Dzień, godzina

ZAJĘCIA

SALA

Agnieszka Zaremba

PIĄTEK 1325 - 1410

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZ. POLSKIEGO III D

 

Iwona Losz

ŚRODA

UTRWALANIE WIEDZY DO EGZAMINU Z HISTORII  IIIA I IIID

C-6

Iwona Losz

PIĄTEK

KONSULTACJE

C-6

Marta Karasińska-Zawisza

 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z JĘZ. POLSKIEGO

 

Paweł Jamrozik

PONIEDZIAŁEK 1505-1600

KONSULTACJE

 

Paweł Jamrozik

CZWARTEK 1415 - 1500

KOŁO HISTORYCZNE

 

Paweł Jamrozik

PIĄTEK 1415 -1500

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU WOS

 

Dorota Węgrzycka

 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW Z FIZYKI

 

Agnieszka Wielocha

WTOREK 1410- 1500

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE KLASA I A

 

Aleksandra Jamka

WTOREK 1415 - 1500

ZAJECIA WYRÓWNAWCZE Z CHEMII

C-1

Aleksandra Jamka

PIĄTEK 1320 -1410

KONSULTACJE

C-1

Iwona Nowak

CZWARTEK 1410-1500

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE JĘZ. POLSKI KLASY I-II  

Iwona Nowak

PONIEDZIAŁEK 1410-1500  KOŁO JĘZ. ROSYJSKIEGO  

Paweł Jamrozik

PIĄTEK 1415 - 1500

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW Z WOS 

 

Paweł Jamrozik

CZWARTEK 1415 - 1500

KOŁO HISTORYCZNE

 

Paweł Jamrozik

PONIEDZIAŁEK 1505-16

KONSULTACJE

 

Agnieszka Klata

PIĄTEK 710-800

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZ. ANGIELSKIEGO

 

Małgorzata Zelga

PONIEDZIAŁEK 1415  1500

KOŁO GEOGRAFICZNE I-III

C-3

Małgorzata Zelga

WTOREK 1410-1500

KONSULTACJE

C-3

Katarzyna Cwajda

CZWARTEK 1415-1500 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z BIOLOGII I -III  

katarzyna Cynowska

ŚRODA 1415-1500 KOSULTACJE ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE C-4

Kamila Banaszczyk

WTOREK 1415-1500 ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJACE DO EGZAMINU Z ANGIELSKIEGO  

K. Trzaskoma-Sierant

CZWARTEK 1320 ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJACE DO EGZAMINU Z HISZPAŃSKIEGO C-4

Ewa Grad

WTOREK 1415-1500 KONSULTACJE B-4

Małgorzata Pawłowska

PIĄTEK 710-800 ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJACE DO EGZAMINU Z ANGIELSKIEGO IIIE  

Aneta Piorun 

CZWARTEK 1410 KOŁO GRAFICZNE C-9

Małgorzata Lichota

CZWARTEK 1320  PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU III B  

Eliza Klamut

ŚRODA 700-740 ZALICZENIA, KONSULTACJE  C-8

Eliza Klamut

PONIEDZIAŁEK 710 PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z POLSKIEGO DLA KLAS III B C-8

Eliza Klamut

ŚRODA 740-840 PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z POLSKIEGO DLA KLAS III C C-8

Eliza Klamut

każdy pierwszy wt. miesiąca 1600 WOLONTARIAT SŁONECZNY DOM C-8

Eliza Klamut

wybrane wtorki 1410 WOLONTARIAT TEATRALNY C-8

Renata Brzezińska

WTOREK 1415 TEATR "OŚMIORNICA" I-III  

Mgdalena Kania

raz w miesiącu pon. lub śr. KOŁO MUZYCZNE B-1

Dominika Czarnota

 

ZAJĘCIA Z JĘZ. NIEMIECKIEGO KLASA IIC  

Renata Kotowicz

PIĄTEK 710-800 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA  IIE B-5

Wiesława Smolińska

WTOREK 1410 PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT GIM

Dariusz Sołśnia 

WTOREK 700-800 PŁYWANIE  

Jolanta Kuc

PON 1415-1530   ŚR 1415-1530

GIMNASTYKA DZIEWCZĄT GIM

Rafał Kramer

WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK 1430-16

ZAJĘCIA Z PIŁKI RĘCZNEJ GIM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PARTNERZY