Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE I A

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE I A

3 października 2017roku klasa Ia była na wycieczce w kręgielni MkBolwing w Radomiu. Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołu klasowego, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla naszych dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super!!!